Informacje o firmie

Salonik dla Pupila

Znajdujący się przy ulicy Emila Warmińskiego 20 Salonik dla Pupila jest efektem zaangażowania i doświadczenia, a przede wszystkim pasji do zwierząt. W naszym atelier proponujemy szereg usług, dzięki którym zadbasz o wygląd, komfort, a przede wszystkim zdrowie swojego pupila. Nasz psi fryzjer zajmuje się planowaniem fryzur w oparciu o potrzeby zwierzaka oraz oczekiwania i sugestie jego właściciela, a także dba o komfort, higienę i bezpieczeństwo czworonożnych klientów. W naszej ofercie świadczymy również usługi takie jak:

 • kąpiel,
 • strzyżenie,
 • trymowanie,
 • czesanie,
 • czyszczenie uszek,
 • obcinanie pazurków.

W naszym salonie nawet nielubiana przez Twojego psa kąpiel stanie się dla niego przyjemnością. Oferujemy dobór właściwych kosmetyków i preparatów do rodzaju sierści Twojego czworonoga, strzyżenie i stylizację psów i kotów w oparciu o obowiązujące wzory, trendy oraz życzenia klienta, pielęgnacyjne i lecznicze kąpiele oraz perfumowanie sierści, a także opcje niestandardowe takie jak pełne przygotowanie psów i kotów do wystaw. Pomożemy Ci również zadbać o zdrowie Twojego pupila poprzez usuwanie insektów, mycie zębów czy przeprowadzenie relaksacyjnego masażu. Jeśli masz problem z codzienną pielęgnacją Twojego psa lub kota – odwiedź nasz salon! Tylko u nas praca nad pielęgnacją czworonoga jest nagrywana, dzięki czemu możesz obejrzeć, co działo się z Twoim pupilem w gabinecie podczas zabiegu!

Profesjonalny psi salon i sklep zoologiczny

Salonik dla Pupila to najlepszy salon dla psa i kota w Bydgoszczy. Tak uważają nasi Klienci, dzięki którym został on uznany za „Zwierzęcy Salon Piękności Roku 2014”, a w 2015 roku doceniono go za „nienaganną jakość wykonywanych usług, profesjonalne podejście do klienta oraz rzetelność w prowadzeniu działalności biznesowej” nadając mu tytuł „Dobrego Salonu Fryzjerskiego 2015”. Salonik dla Pupila zajął również pierwsze miejsce w Plebiscycie Expressu Bydgoskiego na Najlepszy salon dla psa i kota w Bydgoszczy. Nasz psi salonik prowadzimy w oparciu o najwyższe standardy. Posiadamy nowoczesne urządzenia, dzięki którym możemy pracować praktycznie z każdą rasą psów i kotów bez względu na ich wielkość i usposobienie. Organizujemy również profesjonalne, certyfikowane kursy groomerskie, dzięki którym możesz zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie pielęgnacji psów.

 

Salonik dla Pupila to nie tylko fryzjer dla psa i kota. Dla Państwa wygody otworzyliśmy również internetowy sklep zoologiczny, którego asortyment zaspokoi wszystkie potrzeby Waszych czworonożnych przyjaciół. W naszej ofercie znajdują się produkty od najlepszych producentów i dystrybutorów w branży zoologicznej takie jak:

 • karmy i przysmaki,
 • kosmetyki i perfumy,
 • miski,
 • smycze i szelki,
 • kagańce i obroże,
 • zabawki,
 • legowiska,
 • drapaki,
 • żwirki,
 • transportery,
 • ubranka dla psa,
 • inne akcesoria dla psa i kota.

Nasz internetowy sklep zoologiczny prowadzi sprzedaż artykułów cenionych marek takich jak: Royal Canin, Purina, Acana, Orijen czy Planet Pet. Stale poszerzamy nasz asortyment z myślą o właścicielach, którzy odpowiedzialnie i świadomie podchodzą do opieki nad swoimi zwierzętami. Tylko u nas znajdziesz najlepsze karmy dla psa i kota oraz akcesoria, dzięki którym opieka nad pupilem będzie łatwiejsza i przyjemniejsza, a on sam będzie zdrowy i szczęśliwy. Wszystko po to, by naszym psom i kotom żyło się lepiej!

Wykwalifikowany personel

Marlena Owczarzak – dyplomowany groomer z dwudziestoletnim doświadczeniem, laureatka wielu prestiżowych konkursów. Jej osiągnięcia w branży groomerskiej dokumentują liczne dyplomy i wyróżnienia, a do najbardziej znaczących sukcesów można zaliczyć zdobycie tytułu Championa w wielu europejskich krajach, tytuł Zwycięzcy Europy Środkowo-Wschodniej, a nawet Zwycięzcy Europy. Jako właścicielka niejednokrotnie sama przygotowywała własne psy do wystaw oraz pomagała w tym innym hodowcom. Ponadto może pochwalić się ukończeniem najwyższej klasy kursu i zdobyciem tytułu Grooming Master Class, dzięki któremu może szkolić innych pasjonatów zwierząt, organizując w Saloniku dla Pupila profesjonalne kursy groomerskie. Marlena ma bardzo przyjazne podejście do zwierząt, rozumie ich potrzeby, a dzięki wieloletniej praktyce i znajomości obowiązujących trendów, potrafi dobrać fryzurę i metodę strzyżenia do rasy psa lub kota, jakości jego włosia, a przede wszystkim charakteru. Dzięki temu czworonożny klient i jego Pan zawsze wychodzą z naszego salonu zadowoleni! Marlena Owczarzak wie, czym jest grooming. Ukończyła profesjonalne kursy strzyżenia psa i kota, dzięki którym możesz być pewien, że oddajesz swojego zwierzaka w dobre ręce. Poniżej prezentujemy kilka certyfikatów świadczących o tym, że ukończyła ona wykwalifikowane kursy groomerskie.