Płatność i dostawa

Wysyłka

Internetowy sklep zoologiczny Salonik dla Pupila prowadzi sprzedaż i realizację dostaw wyłącznie na terenie Polski.

Koszt dostawy zakupionego produktu jest uzależniony od jego wagi, a także wyboru sposobu dostawy i formy płatności i wynosi:

Formy płatności:

  • Przelew bankowy – przelew tradycyjny realizowany w banku lub na poczcie poprzez wpłatę należności na konkretny numer konta.
  • Płatność za pobraniem – zapłata gotówką do rąk kuriera bezpośrednio przy odbiorze zamówionej przesyłki.
  • Przelew przy użyciu serwisu PayU – szybkie dokonanie przelewu, w celu którego Klient po złożeniu zamówienia w e-sklepie jest przekierowany na stronę wybranego banku, aby dokonać przekazu pieniędzy.

W zależności od rodzaju wybranej opcji płatności i związanej z nią formy dostawy internetowy sklep zoologiczny Salonik dla Pupila zobowiązuje się do przekazania zamówienia do realizacji w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. Przy płatności przelewem towar zostaje wysłany najdalej następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku braku towaru, niemożliwości realizacji zamówienia z przyczyn technicznych lub niepoprawnego złożenia zamówienia przez Klienta, okres ten może ulec wydłużeniu, o czym Klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

 

* Nasza firma prowadzi sprzedaż wysyłkową z możliwością bezpłatnego odbioru towaru w siedzibie sklepu. W celu realizacji tej formy dostawy konieczne jest wcześniejsze umówienie odbioru osobistego z obsługą.

 

** Dostawa transportem własnym sklepu obejmuje wyłącznie adresy położone na terenie administracyjnych granic Bydgoszczy. Dostarczenie zamówienia jest zawsze poprzedzane kontaktem telefonicznym. Jeśli dostawca nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, za drugą próbę dostarczenia zamówienia pobierana jest opłata w wysokości 5 zł niezależnie od jego wartości. Nasi dostawcy dostarczają towar od poniedziałku do piątku w godz. 19:00-21:00 oraz w soboty w godz. 14:00-16:00.

 

*** Firmy kurierskie dostarczają zamówienia w dni robocze (od poniedziałku do piątku) z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Dostawy realizowane są przez firmę kurierską DPD. Nasz sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawie przesyłek przez kurierów.

 

Wpłaty z tytułu zamówień prosimy przekazywać przelewem na konto sklepu:

 

Sklep Zoologiczny Salonik dla Pupila

ul. dr Emila Warmińskiego 20

85-054 Bydgoszcz

Numer konta :16 1140 2004 0000 3002 7685 1267